Oferta

Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu skalowalnego oprogramowania. Doradzimy Ci w aspektach technicznych, dzięki czemu rozwiniesz i zautomatyzujesz swoją firmę.


Usługi deweloperskie.

Informatyka nie ma przed nami tajemnic. Tworzone przez naszą firmę oprogramowanie dla firm powstaje na bazie nowoczesnych technologii, takich jak JavaScript, PHP lub Python. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że żaden kod nie jest uniwersalny – robimy wszystko, by idealnie dopasować go do Państwa branży.

Design & Marketing.

Samo stworzenie atrakcyjnej, gotowej do działania aplikacji nie wystarczy. Ważne jest jej zaistnienie w sieci – wypozycjonowanie w Google. Podejmując odpowiednie kroki, nie tylko pomożemy Ci wypromować Twój produkt, tak aby dotarł do szerokiego grona odbiorców, lecz także sprawdzimy jego jakość oraz poprawimy ewentualne niedociągnięcia.

Outsourcing IT.

Obszar IT to branża, w której nie każdy czuje się dobrze. Zdajemy sobie sprawę, że obszar IT dla wielu stanowi wielką niewiadomą. Ze swojej strony proponujemy przejęcie sektora IT w ramach outsourcingu, a tym samym szansę na skoncentrowanie się na rozwoju podstawowej działalności Twojej firmy.

Nasze standardy

Responsywność

Tworzone przez naszą firmę aplikacje, strony czy oprogramowania zawsze są przygotowane tak, by idealnie wpasowały się w rozmiar wyświetlacza, bez względu na jego wielkość. Możesz używać tabletu, smartfona, laptopa, a także telewizora – w przypadku każdego z tych urządzeń wszystko będzie na swoim miejscu.

Skalowalność

Nowa strona internetowa, nowe oprogramowanie czy aplikacje z pewnością zwiększą zainteresowanie Twoją firmą. Gwarantujemy jednak, że nasze projekty poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach wynikających ze zwiększonej liczby użytkowników bądź danych.

Optymalizacja SEO

Nie tylko realizujemy działania, które mają na celu zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki, lecz także śledzimy aktualną sytuację i postępy. Dzięki temu możemy na bieżąco reagować na obecną sytuację. Zadbamy o zwiększenie ruchu oraz świadomości Twojej marki.

Bezpieczeństwo

Dostarczając naszym Klientom nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, dbamy również o to, by korzystanie z nich było w pełni bezpieczne. Korzystając z naszych aplikacji, masz pewność, że ważne dane Twojej firmy nie dostaną się w niepowołane ręce.

Narzędzia analityczne

Tworząc strony internetowe dla naszych Klientów dbamy nie tylko o ich właściwe zaprojektowanie ale też o uzupełnienie ich narzędziami analitycznymi, które pozwolą w pełni kontrolować właścicielowi sytuację strony www. Jednym z takich narzędzi jest Google Analytics, Google Tag Manager czy też Hotjar i wiele innych, dopasowanych do Twojej branży.

Efektywność

Tworząc projekty stron www stawiamy na efektywne rozwiązania w zakresie projektowania, administrowania i utrzymania stron, dzięki czemu stworzone projekty wyróżnia wysoka wydajność i niskie koszty utrzymania.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc w rozwoju biznesu.